В Ужгородській міській раді визначили оператора платного паркування

Опубліковано: Травень 11, 2022

В Ужгородській міській раді визначили оператора платного паркування
Комунальне підприємство «Ужгородпарксервіс» визнали оператором платного паркування напередодні на засіданні конкурсної комісії із визначення операторів платного паркування в місті Ужгород.
9 квітня цього року було опубліковано оголошення про проведення конкурсу і протягом місяця документи на участь у конкурсі надійшли тільки від комунального підприємства «Ужгородпарксервіс».
Конкурс оголошували на 2 майданчики для платного паркування: на 31 місце на вул. Олександра Фединця та на 29 місць на вул. Льва Толстого.
Наступним кроком буде укладання договору про організацію та провадження діяльності на майданчиках для платного паркування з оператором, облаштування оператором майданчиків та встановлення виконкомом вартості послуг із користування майданчиками для платного паркування.