В Ужгородській міськраді сьогодні почали видавати пільгові транспортні картки «Муніципальна картка ужгородця»

Опубліковано: Вересень 19, 2024

Щодня, у робочі дні, із 09:00 до 16:00 відбувається попередній запис (050-054-40-08 або (0312) 42-80-28/1), внесення даних пільговика у реєстр і видача у ЦНАПі і в кабінеті №105. Про це розповів керуючий справами виконкому Ужгородської міськради Василь Пинзеник.

Процедура видачі карток займає до 10 хв для тих громадян, які вже раніше реєструвалися, і близько 20 хв для людей, які приходять уперше. За цей час працівник міськради опрацьовує документи, робить фото й видруковує картку.

Для пільгового проїзду в громадському транспорті потрібно буде провалідувати картку в автобусі.

В автобусах КП «Ужгородський муніципальний транспорт» послуга повноцінно запрацює із початку 2025 року, коли завершать процес встановлення обладнання, у приватних перевізників – із середини 2025 року.

Картки для пільгового проїзду школярам видаватимуть централізовано у закладах освіти. Документ замінить учнівський квиток.