В Ужгородській міськраді визначили переможців із надання соціальних послуг

Опубліковано: Серпень 01, 2023

В Ужгородській міськраді визначили переможців із надання соціальних послуг
В Ужгородській міськраді на засіданні конкурсної комісії визначили переможців із надання соціальних послуг шляхом соціального замовлення та компенсації надавачам вартості таких послуг за рахунок коштів міського бюджету.
Члени комісії розпочали із оцінки конкурсних пропозицій – до конкурсу допустили чотири. Три – від ГО «Центр надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей та осіб із інвалідністю «Дорога життя»:
- на надання соціальної послуги «денний догляд»;
- на надання соціальної послуги «денний догляд дітей з інвалідністю»;
- на надання соціальної послуги «підтримане проживання осіб з інвалідністю».
На надання соціальної послуги «супровід під час інклюзивного навчання» розглядали пропозицію ГО «Неємія».
Кожен член конкурсної комісії заповнював оціночні відомості стосовно всіх чотирьох пропозицій й за результатами підрахунку балів визначили, що департамент соціальної політики заключить договори на надання соціальних послуг із цими двома громадськими організаціями, адже подані ними пропозиції відповідають усім вимогам.