Вакцинація – єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби

Опубліковано: Серпень 06, 2021

Нагадуємо, в Ужгороді у ПАДІЮНі (Студентська набережна,8) щодня (із 10:00 до 15:00, у вихідні – з 9:00 до 16:00) працює Центр вакцинації, де можуть щепитися всі охочі.
Потрібно при собі мати паспорт та ідентифікаційний номер.
Також щеплення від коронавірусу можна отримати у сімейних амбулаторіях, де наявні вакцини Comirnaty/Pfizer, Moderna, CoronaVac та AstraZeneca. Остання доступна для тих містян, що повинні отримати другу дозу.
Щоб отримати щеплення в амбулаторії, потрібно звернутися до сімейного лікаря. Медик скерує до одного із пунктів за адресами:
• вул. Капушанська, 16 (амбулаторія №7)
• вул. Іштвана Сечені, 50 (амбулаторія №4)
• вул. Сергія Мартина, 2 (амбулаторія №3)
• вул. Олександра Грибоєдова, 20 В (амбулаторія №8) .
Маломобільні ужгородці можуть імунізуватися вдома – для цього є окрема мобільна бригада, яка робить щеплення однодозною вакциною CoronaVac. Для цього також потрібно звернутися до сімейного лікаря.
Виїжджають мобільні бригади і в організовані колективи – які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих вакцинуватися.