Вдосконалення структури міськради і забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом підтримали на сесії

Опубліковано: Листопад 15, 2021

Структуру апарату Ужгородської міської ради та її виконавчих органів затвердили у новій редакції. Рішення підтримали сьогодні на першому пленарному засіданні чергової сесії Ужгородської міськради.
Відповідно до прийнятих змін, проведено реорганізацію і у міській раді працюватиме департамент міської інфраструктури, до якого увійдуть департамент міського господарства, управління капітального будівництва та управління муніципальної варти Ужгородської міської ради.
Додатково до порядку денного на сьогоднішній сесії Ужгородської міської ради внесли питання про забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом у місті. Депутати внесли зміни до відповідної програми, зокрема на 500 тис грн збільшили обсяг її фінансування на цей рік – для придбання у комунальну власність житла для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам. Субвенція із держбюджету на ці потреби складає 1 млн 300 тис грн.