Вечір кіно для студентської молоді та всіх охочих відбувся в Ужгороді

Опубліковано: Червень 06, 2023

Вечір кіно для студентської молоді та всіх охочих відбувся в Ужгороді
Учасники переглянули та обговорили фільм на бізнес-тематику «Гра на пониження». Долучилися й підприємці, представники міжнародної бізнес-спільноти Board.
Фільм – про фінансову кризу 2007-2008 років. Стрічка демонструє, як успіх у фінансових операціях і бізнесі залежить від рішучості і віри у власні сили, коли всі навколо сумніваються у тобі.
Після перегляду фільму студенти поспілкуватися із підприємцями, аналізували головних героїв, їхні дії. Детально обговорили способи, які використовували головні герої, щоб заробити кошти на падінні ринку, та обговорювали наслідки цих дій. Акцентували, що попри все, бізнес завжди повинен дотримуватися етичних принципів і моральних стандартів.
Результатом дискусії молоді та представників бізнесу стали пропозиції до співпраці кільком студентам.
Перегляд фільму став можливим завдяки співпраці управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради та бізнес-спільноти Board Закарпаття. Про спільні проєкти для молоді та всіх активних людей ми постійно інформуємо на сторінках Ужгородської міської ради.