Велопікнік зі шкільним велозаїздом організувала для ужгородських школярів громадська організація «Форза»

Опубліковано: Червень 01, 2024

До участі в заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, запросили учнів 7-11 класів, які сьогодні зібралися біля скверу імені Героїв Майдану і після проведеного інструктажу поїхали у Боздоський парк, де для них підготували пізнавально-розважальну програму.

За словами організаторів, це унікальна нагода об’єднати зусилля, щоб продемонструвати владі та ужгородцям, що у нас є велика кількість школярів, які хочуть, можуть чи вже доїжджають на навчання на велосипеді. І цим самим привернути увагу до необхідності розширювати велоінфраструктуру для різних вікових груп.

У багатьох містах велосипеди – повноцінний транспортний засіб і, враховуючи компактність Ужгорода, ми маємо всі можливості стати одним з найвелосипедніших міст країни, стверджують у «Форзі».

Велозаїзд відбувається у межах проєкту «SMOOTH: Сталі види переміщення до школи», який реалізовується за фінансової підтримки Шведського інституту.