Вертепне дійство «Христос Родився! Всіх возвіщаєм!!!» – в Ужгороді

Опубліковано: Січень 08, 2020

Вертепне дійство «Христос Родився! Всіх возвіщаєм!!!» – в Ужгороді

Понад десяток творчих колективів сьогодні в Ужгороді взяли участь у традиційному вертепному дійстві «Христос Родився! Всіх возвіщаєм!!!». Народні та зразкові колективи, представники міських шкіл стартували від Ужгородської дитячої школи №1 ім. П.І. Чайковського і ходою, співаючи колядки, пройшли до сцени на площі Театральній. Співали, щедрували, віншували, представляли невеличкі вистави про народження Христа народний фольклорно- етнографічний ансамбль «Ужгород», народний музичний гурт «Гудацька тайстра», народний камерний хор інтелігенції м. Ужгорода «Кредо», зразковий вокальний ансамбль «Перлинка», учні шкіл №№6,7, НВК «Гармонія», діти та молодь з храму Горянська ротонда, народний хор викладачів дитячої школи мистецтв «Астра», народний вокальний ансамбль «Писанка», Тетяна Полєтаєва та Театральна студія молодіжного руху «Місія 3:16».