«Весняний Ужгород» – обласному центрі провели мистецький пленер

Опубліковано: Травень 15, 2023

«Весняний Ужгород» – обласному центрі провели мистецький  пленер
Міський пленер «Весняний Ужгород» відбувся днями в обласному центрі на набережній Незалежності. Учасники пленеру – художники творчої спілки «Об’єднання професійних художників Закарпаття» та викладачі й учні образотворчого відділу Ужгородської школи мистецтв – писали міські краєвиди та визначні історичні місця, об’єкти культурної спадщини та мальовничі околиці міста.
За підсумками пленеру художники залишать по одній творчій роботі для художньої виставки, після якої відбудеться відкритий благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, про що буде анонсовано згодом, розповіла начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук.
Організатори заходів – управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, творча спілка «Об’єднання професійних художників Закарпаття» та Ужгородська школа мистецтв.