Від 170 гривень до 6800 гривень сплатять адмінпорушники в Ужгороді

Опубліковано: Серпень 19, 2021

Від 170 гривень до 6800 гривень сплатять адмінпорушники в Ужгороді

44 протоколи розглянули напередодні на засіданні адміністративної комісії в Ужгородській міській раді.
Насамперед протоколи стосувалися порушень правил благоустрою: викидання твердих побутових відходів чи будівельного сміття поза контейнерами, торгівлі у невстановлених місцях та без документів. Зокрема, деякі з продавців притягуються до відповідальності вже не вперше, оскільки продовжують торгівлю з автомобілів чи просто на тротуарах, ігноруючи рекомендації членів комісії працювати у встановлених місцях – на ринках. Також прийняли рішення щодо відповідальності за встановлення рекламних конструкцій без дозвільних документів, продаж алкоголю неповнолітнім тощо.
Штрафи за адмінправопорушення склали від 170 грн до 6800 грн. 18 порушників, які не з’явилися на засідання адмінкомісії, сплатять за свої проступки максимальні розміри штрафів.