Відбудеться чергове навчання для молоді у межах конкурсного відбору «Цікава ідея – успішна громада»

Опубліковано: Квітень 09, 2024

«Від створення бізнес-плану до залучення інвестицій в стартап» – тема чергового навчання у межах конкурсного відбору «Цікава ідея – успішна громада», який організовує управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради спільно з бізнес-спільнотою Board Закарпаття.

Василь Ябрик, партнер і ментор Board Закарпаття, власник групи компаній  Yabryk Management Group, поділиться досвідом про:

◽️Розробку бізнес-плану;

◽️Детально розповість, із чого складається бізнес-план;

◽️Як створити інвестиційний бюджет;

◽️Де та як шукати інвестиції для стартапу.

⏰ 10 квітня (середа) о 18:30

📍 Ужгород, вул. Ференца Ракоці, 12 (коворкінг-цех 44).

◼️ Реєстрація обовʼязкова за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1FP7WKs2SCG7A4f2Uu6ZxQogMM45RYL6lWEcPqMdf1bo/edit