Відбудеться відкрите обговорення необхідності зміни встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік

Опубліковано: Квітень 25, 2019

КП «Водоканал м. Ужгород» повідомило, що 7 травня о 10.00 у приймальнi адміністративної будiвлi підприємства (вул. Митна, 1, ІІ поверх) відбудеться відкрите обговорення необхідності зміни встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання, зауваження та пропозиції щодо проекту тарифів та змін до нього приймаються до 6 травня включно.

Зауваження і пропозиції просять подавати за адресою: вул. Митна, 1 м. Ужгород, 88000, або на електронyу пошту kanc@voda.uz.ua чи на сайт підприємства – voda.uz.ua.

Необхідність перегляду діючих тарифів полягає в тому, щоб привести їх до економічно-обгрунтованого рівня.