Відбудуться громадські слухання!

Опубліковано: Січень 15, 2018

Відповідно до розпорядження міського голови від 18 грудня 2017 р. № 550 «Про проведення громадських слухань», дотримуючись статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, з метою врахування громадських інтересів, 18 січня 2018 р. о 15.00 у великому залі Ужгородської міської ради буде проведено громадські слухання з обговорення містобудівної документації, а саме:

1. Детального плану території, обмеженої вулицями Єньківською, Загорською та  Степана Фодора (район очисних споруд).
  2. Детального плану території, обмеженої проспектом Свободи та вулицями Марії Заньковецької, Вілмоша Ковача, Перемоги.
  3. Детального плану території, обмеженої вулицею Митною, площею Дружби Народів, Студентською набережною до спортивної зони УжНУ.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у цьому заході.