Відбудуться громадські слухання щодо обговорення детального плану території, обмеженої вулицями Тиводара Легоцького, Бориса Тлехаса та межею міста

Опубліковано: Червень 07, 2018

Відповідно до розпорядження міського голови від 07.06.2018 №248   «Про проведення громадських слухань», дотримуючись статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, з метою врахування громадських інтересів та визначення планувальної організації та розвитку територій м. Ужгорода із 7 червня 2018 року по 6 липня 2018 року  будуть проводитися громадські слухання щодо містобудівної документації – проекту детального  плану територій м. Ужгород, а саме:

1. Детальний план території, обмеженої вулицями Тиводара Легоцького, Бориса Тлехаса та межею міста.

Техніко-економічні показники:

Територія  детального  плану  в  межах  проекту – 17,0 га,

в тому числі:

• житлова забудова (квартали багатоквартирної забудови) – 0,60 га,
  • ділянки установ і підприємств обслуговування та ділового призначення – 0,95га,

– зелені насадження – 11,66 га,

– вулиці, площі (крім вулиць мікрорайонного значення) – 0,98 га,

– території гаражів та автостоянок – 2,81га,

– житловий фонд – 2600 квартир,

– установи  та  підприємства  обслуговування  (дошкільні  навчальні  заклади) – 160 місць,

– відкриті площинні спортивні споруди – 0,09 га,

– гаражі для постійного зберігання автомобілів – 200 машино-місць,

– відкриті автостоянки для постійного (тимчасового) зберігання легкових автомобілів – 1100 машино-місць.

Розробник містобудівної документації – КП «Архітектурно-планувальне бюро» (м.Ужгород).

Замовник детальних планів територій – управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради.

Відповідальний за проведення громадських слухань – управління містобудування та архітектури – Каліновська О.Є.

Пропозиції, зауваження, побажання просимо надсилати на адресу:             м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, управління містобудування та архітектури, тел. 61-71-03 або на e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням  прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає

Запрошуємо   усіх  бажаючих  взяти  участь  у  цьому  заході.