Відбулася онлайн-зустріч працівників управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міськради з колегами із Дармштадта

Опубліковано: Серпень 31, 2020

Представники муніципалітету з міста-побратима Ужгорода – німецького Дармштадта запропонували розробити проєктну пропозицію щодо інформаційної та технічної підтримки лікувальних та освітніх закладів Ужгорода для подолання наслідків пандемії COVID-19. Її спрямують на отримання фінансування з коштів Програми Engagement Global gGmbH/Kommunales Corona-Solidarpaket (Муніципальний пакет солідарності "Корона").
Про це йшлося днями на онлайн-зустрічі працівників управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міськради з колегами із Дармштадта та представниками ГО «Партнерське об’єднання Дармштадт - Ужгород» «Darmstädter Haus Дармштадтський дім».
Дискутували про стан справ в обох містах щодо протидії COVID-19, нові ініціативи співпраці у галузі охорони здоров’я, молодіжної політики та взаємодії з інститутами громадянського суспільства шляхом вдосконалення комунікаційних каналів та інформаційних обмінів, загалом про подальшу співпрацю між громадами наших міст.