Відбулася зустріч із представниками делегації американського міста-побратима Ужгорода Корвалліса

Опубліковано: Травень 24, 2024

Про розширення співпраці та нові спільні проєкти йшлося напередодні на зустрічі міського голови Богдана Андріїва із представниками делегації американського міста-побратима Ужгорода Корвалліса – президенткою Асоціації міст-побратимів Корвалліса Керол Труеба та віце-президентом Асоціації Пітером Бобером.

Уже понад 30 років триває дружба американського та українського міст. Наразі Асоціація бере участь у низці гуманітарних проєктів, зокрема, щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам, навчання медиків, також проводять тренінги для підприємців, триває і співпраця з юридичним факультетом УжНУ.

Богдан Євстафійович подякував американським друзям за плідне багаторічне співробітництво та допомогу, яку надають громаді Ужгорода. Також міський голова та представники Асоціації обговорили подальші напрями співпраці міст-побратимів.