Відбулося чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради

Опубліковано: Січень 11, 2023

Відбулося чергове засідання виконкому Ужгородської міської ради
На черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради сьогодні, 11 лютого, проголосували за Програму підтримки державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)» на 2023-2024 роки. Документ ще внесуть на розгляд сесії міської ради.
Основною метою Програми є:
- забезпечення належними матеріально-побутовими умовами осіб, взятих під варту та засуджених;
- проведення поточних ремонтних робіт в камерних приміщеннях, де утримуються жінки та неповнолітні, а також особи, засуджені до довічного позбавлення волі;
- забезпечення енергоефективності камерних приміщень;
- забезпечення безперебійного живлення установи за рахунок придбання дизельного генератора;
- приведення умов тримання ув’язнених та засуджених у відповідність до європейських пенітенціарних правил.
На реалізацію програми передбачено 1,2 млн грн із міського бюджету – 700 тис. грн на 2023 рік, 500 тис. грн – на 2024-ий.
Також члени виконкому затвердили новий склад комісії з демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм та тимчасових споруд, внесли зміни до складу комісії з організації дрібнороздрібної торгівлі та погодження режиму роботи закладів сфери обслуговування, підтримали два проєкти рішень про призначення помічника дієздатної особи.