Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради

Опубліковано: Березень 10, 2023

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради
Положення про комісію щодо розгляду заяв суб’єктів господарювання, установ та організацій про відповідність критеріям для визначення їх критично важливими для функціонування економіки підтримали сьогодні, 10 березня, на позачерговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради. Також затвердили персональний склад комісії.
Як ідеться у документі, Комісія при виконавчому комітеті Ужгородської міської ради є постійно діючим органом на період воєнного стану, утворена для розгляду заяв підприємств з метою підготовки листа-обґрунтування щодо критичної необхідності продукції (послуг), яка виробляється (надається) підприємством, установою, організацією для Ужгородської міської територіальної громади. У Положенні також прописані критерії, за якими здійснюється визначення такого підприємства.
Рішення про відповідність Підприємства критеріям і визначення його критично важливим є підставою для підготовки листа-обґрунтування на адресу Закарпатської обласної військової адміністрації.