Відбулося позачергове засідання виконкому Ужгородської міської ради

Опубліковано: Грудень 23, 2022

Відбулося позачергове засідання виконкому Ужгородської міської ради

Члени виконкому сьогодні, 23 грудня, на позачерговому засіданні підтримали, зокрема, рішення про виділення коштів із резервного фонду бюджету Ужгородської міської територіальної громади у 2022 році.

Визначили департамент міської інфраструктури головним розпорядником, якому виділяються кошти у розмірі 7 млн 245 тис. грн, а саме:

- на капремонт з утримання полігону твердих побутових відходів у с.Барвінок – 5,1 млн грн;

- на капремонт кардіологічного відділення центральної міської клінічної лікарні – 850 тис. грн;

- на будівництво автономної мінікотельні на твердому паливі для дитсадка №8;

- на капремонт будівлі під розміщення переселенців на вул.Антоніна Дворжака, 49 – 1,1 млн грн.

Також члени виконкому Ужгородської міської ради проголосували за доповнення переліку адмінпослуг, які надає управління у справах культури, молоді та спорту міськради, послугою

• розміщення об’єктів та надання послуг у сфері розваг.

Послуга надаватиметься через ЦНАП Ужгородської міської ради.