Відбулися громадські слухання щодо детального плану територій

Опубліковано: Жовтень 08, 2020

Відбулися громадські слухання щодо детального плану територій

Громадські слухання щодо проєктів містобудівної документації та звітів про стратегічну екологічну оцінку – детального плану території, обмеженої вулицями Олександра Можайського, Генерала Свободи, 8-го Березня відбулися сьогодні в Ужгородській міській раді.

На них прийшли чимало ужгородців, яких, зокрема, турбує, щоб не забудовували кілька ділянок, які на цій території раніше були виділені в приватну власність.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв заявив, що позиція міської влади незмінна: на вулиці Олександра Можайського, 34 повинна залишатися зелена зона.

Після дискусії з розробником детального плану території за пропозицією головного архітектора міста Олега Боршовського учасники громадських слухань вирішили створити погоджувальну комісію, до якої увійдуть представники мешканців цих вулиць. Комісія, взявши до уваги також пропозиції зі звернень, які надійшли до міськради, запропонує розробникам зміни до детального плану.