Відкритий лист-подяка на адресу Ужгородської міської ради та міського голови Богдана Андріїва

Опубліковано: Січень 02, 2020

Надійшов він від мешканців п'ятиповерхового житлового будинку на вулиці Олександра Бородіна, 14. Подаємо лист без змін.

“Будинок, в якому ми проживаємо, був побудований у 1980 році, і включно до 2019 року капітальний ремонт даху жодного разу не проводився. Правда, періодично люди, над якими протікав дах, таки латали дірки, щоб на голову не капало. Але в останні роки стан покрівлі став таким, що в окремих місцях на верхньому поверсі під час опадів можна було навіть й природній "душ прийняти"... Будинковим комітетом була створена ініціативна група, яка потрапила на особистий прийом до міського голови. Богдан Євстафійович дав слово мера, що до кінця 2019-го року капітальний ремонт даху буде проведено. Кожен з нас розуміє, як непросто віднайти та викроїти з бюджету міста кошти на ремонт, адже таких будинків, як наш, в Ужгороді чимало. І все ж особисто Богдан Євстафійович та депутатський корпус змогли знайти ресурси для проведення капітального ремонту покрівлі нашого будинку. Ми хочемо передати сердечну подяку міській владі, зокрема міському голові Богдану Андріїву за те, що тримає слово і дійсно відгукується на потреби ужгородців. Попереду - дощі, зимова негода, а у людей тепер є гарантії, що всі перипетії стихії вони переживуть в сухих квартирах. Передаємо величезну подяку Богдану Євстафійовичу, влада в місті дійсно працює для простих людей, а він завжди готовий допомогти своїм виборцям! А напередодні Новорічних та Різдвяних свят ми від щирого серця бажаємо нашому меру та міській владі: нехай і надалі порядок та лад панують у нашому місті, а людська вдячність додає наснаги і сили у Вашій відповідальній та нелегкій праці! "

З повагою, мешканці житлового будинку, що на вул. Бородіна, 14"