Вітаємо з 28-ю річницею Конституції України!

Опубліковано: Червень 28, 2024

Вітаємо з 28-ю річницею Конституції України!

28 червня Україна відзначає одне з найважливіших державних свят – День Конституції. Саме цього дня у 1996 році ухвалили Основний Закон, який став символом консолідації українського народу в розбудові країни як суверенної і незалежної, унітарної, демократичної, правової, соціальної держави.
Сьогодні, з нагоди 28-ої річниці прийняття Основного Закону України, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Іван Завидняк, керуючий справами виконкому міської ради Василь Пинзеник, депутати та працівники міської ради, поклали квіти до найвищого Державного Прапора України на Закарпатті – символу нашої незалежності, єдності, могутності.
Саме тут, на стелі, викарбувані Статті 1 та 21 Конституції України:
«Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава».
«Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними».
Так було, є і буде завжди. Хай пам’ятаємо це ми, хай знає ворог!
Слава Україні! Слава ЗСУ!
Із Днем Конституції!