Вітання міського голови Богдана Андріїва з Днем Незалежності

Опубліковано: Серпень 24, 2019

Вітання міського голови Богдана Андріїва з Днем Незалежності

Дорогі ужгородці!

Наша держава довго йшла до незалежності і навіть сьогодні на фронті продовжує її відстоювати. Жити на вільній землі було споконвічною мрією наших предків. І щороку цього дня – у День Незалежності України – ми вкотре нагадуємо собі і світові, що суверенітет нашої країни-домівки – найголовніше.

Шануймо свою мову, пісню, багаті традиції та звичаї. Бо в цьому – честь і гідність українського народу.  Нехай це свято додасть усім нам наснаги на нові здобутки в ім’я та процвітання незалежної України.

Бажаю миру та злагоди в кожен дім, аби на чарівній українській землі завжди панували мир та спокій.

Міцного здоров’я, щастя, благополуччя і Божої опіки кожній родині! А ще – впевненості у світлому майбутньому. З Днем Незалежності України!

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв