Вітання міського голови Ужгорода Богдана Андріїва з Днем Конституції України

Опубліковано: Червень 28, 2022

Вітання міського голови Ужгорода Богдана Андріїва з Днем Конституції України
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв:
«Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава», – по-особливому нині сприймаються ці слова з першої статті нашого Основного Закону – Конституції України, де закріплені права, свободи і обов’язки громадян, суспільно-політичний і державний устрій.
Конституція 1996 року стала продовженням багатовікових конституційно-правових традицій українського народу. «Україна по обидва боки Дніпра має бути на віки вічні вільною від чужого панування», – йшлося ще в першій Конституції Пилипа Орлика, яка датується 5 (16) квітня 1710 р.
Усі ми бачимо – на прикладі агресора, який жорстоко вторгся на нашу землю, – до яких наслідків може призвести неповага до основних принципів моралі, законів, державного суверенітету.
Щодня Україна продовжує впевнено йти тернистим шляхом до омріяного світлого європейського майбутнього. Тож вірмо в перемогу, підтримуймо наших захисників, аби вже невдовзі всі ми жили в мирній правовій державі.
Здоров’я, процвітання, мирного неба!
З Днем Конституції України!»