Вранці набережними Ужа відбувся забіг на підтримку здорового способу життя

Червень 07, 2020

Вранці набережними Ужа відбувся забіг на підтримку здорового способу життя

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні долучився до забігу "Біжи з Головою! Біжи до мети!", який ініціював голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров.

Учасники різного віку (від 10 до 70 років), серед яких професійні спортсмени (представники федерації легкої атлетики в Закарпатській області, учасники спортивних клубів, вихованці Ужгородської ДЮСШ 1), а також аматори з Ужгорода та району, Виноградова і Перечина, пробігли 10 кілометрів.

Стартували на набережній Незалежності від медичного факультету УжНУ, бігли 4 кола через транспортний і пішохідний мости. Наприкінці переможців не визначали, оскільки метою було залучення громадськості до здорового способу життя та занять спортом, що особливо важливо після малорухливості в період карантину. Олексій Петров і Богдан Андріїв вручили спортсменам-новим членам Федерації легкої атлетики у Закарпатській області посвідчення. Організатори висловили сподівання, що такий забіг стане традиційним. А міський голова Ужгорода нагадав, що займатися бігом та спортом усі охочі можуть також на стадіонах міста, зокрема на "Авангарді" та "Автомобілісті", де, як відомо, для цього зроблено всі умови.