«Все буде Україна» – відбувся концерт народного оркестру народних інструментів під керівництвом заслуженого артиста України Михайла Вігули

Опубліковано: Травень 25, 2023

«Все буде Україна» – концерт народного оркестру народних інструментів під керівництвом заслуженого артиста України Михайла Вігули відбувся сьогодні в Ужгородській школі мистецтв.
Минулого місяця Михайло Олександрович відзначив 70-річчя. Із ювілейним днем народження диригента, композитора, викладача привітав на концерті міський голова Богдан Андріїв, побажав творчого натхнення, міцного здоров’я, добра.
Привітали митця й начальниця управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук та директорка Ужгородської школи мистецтв Наталія Громова.
Програма концерту – насичена та розмаїта: прозвучали твори українських композиторів Петра Милославського, Іштвана Мартона, Володимира Зубицького, Анатолія Дубинського, Михайла Вігули, Михайла Рибалка. Виконали й оригінальні твори Михайла Вігули ( молодшого) «Кантабіле», «Прелюдія», «Карпатський експромт», а також закарпатські народні пісні, твори для баяна та гітари соло з оркестром.