Вихованців "Дороги життя привітали зі святом Миколая

Опубліковано: Грудень 18, 2019

У переддень свята Миколая Ужгородський міський голова Богдан Андріїв вже традиційно привітав вихованців медико-соціального реабілітаційного центру "Дорога життя", який очолює Олег Кириленко, їхніх батьків та педагогів, вручив підопічним центру подарунки. Театралізовану новорічну виставу зіграли учні Ужгородської дитячої школи мистецтв разом із підопічними Центру, прийшов і Святий Миколай, якому вихованці охоче співали, розповідали вірші.
Це – одна з багатьох добрих справ напередодні новорічно-різдвяних свят. Невеличкі подарунки соціальні працівники принесуть додому також самотнім, незахищеним літнім мешканцям Ужгорода – дітям війни, учасникам війни, людям з інвалідністю, знедоленим – тим, хто особливо потребує турботи. Привітання отримають і мешканці міського терцентру. Готується керівництво міста також у гості до вихованців благодійного фонду «Нова сім’я». Як і торік, Святому Миколаю допоможуть втілити мрії цих діток, про які вони написали в листах. Святкування, теж уже традиційно, відбудеться і в ПАДІЮНі – для дітей з інвалідністю, із родин, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.