Виконком Ужгородської міської ради: перше засідання у новому складі

Опубліковано: Грудень 23, 2020

Виконком Ужгородської міської ради: перше засідання у новому складі

На порядку денному було два десятки питань.Затвердили, зокрема, орієнтовний річний план проведення консультацій з громадськістю в 2021 році. До нього входять, скажімо, громадські обговорення питань, що стосуються бюджету, виконання міських програм, містобудівної документації, грошових норм харчування в закладах освіти, протидії коронавірусу тощо.

Розглянули на засіданні виконавчого комітету і рішення про надання згоди на вчинення правочинів: укладення договору купівлі-продажу квартири та договору купівлі-продажу 1/3 частки житлового будинку. Також погодили на виконкомі питання щодо двох звернень до суду про призначення опікунів недієздатних осіб. Зобов’язали майбутніх опікунів виконувати свої обов’язки відповідно до чинного законодавства України.

Також супермаркету «Дастор», що на вул. Собранецькій, 89, погодили режим роботи у нічний час із 22:00 до 01:00 терміном на один рік.

Іншим рішенням визначили території обслуговування в Ужгороді, закріплені за закладами загальної середньої освіти,дошкільної освіти та навчально-виховними комплексами, у складі яких є дошкільні групи. У додатку до рішення – перелік вулиць, які закріплені за кожним закладом. Відповідно до рішення, заяви на зарахування дітей на навчальний рік 2021 – 2022 прийматимуть із 1 березня 2021 року. Підтримали й рішення про створення інклюзивної групи в дитсадку «Дзвіночок».

Крім того, на засіданні затвердили акт приймання-передачі гуртожитку за адресою вул. Антоніна Дворжака, 38а в комунальну власність міста. Зареєструвати його за громадою має департамент міського господарства міськради. Також затвердили акти списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста: будинку №9 на вул.Генерала Свободи, будинку №19 на вул.Олександра Духновича, будинку №6 на вул.Східній, будинку №5 на вул.Антонівській, будинку №10 на вул.Михайла Лермонтова та будинку №41 на вул.Івана Лобачевського. Департамент міського господарства має зняти ці будинки з балансу, а голови правлінь ОСББ «Генерала Свободи, 9», «Горгулі» та «Говерла-Лобачевського» забезпечити належне утримання спільного майна, прибирання прибудинкової території, підвалів, технічних поверхів та покрівлі, облаштування майданчика для збору твердих побутових відходів тощо.

Дозволи на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою на 5 днів надали на виконкомі ТОВ «Електро-Закарпаття» для облаштування електропостачання житлового будинку на вул.Возз’єднання,натомість відмовили цьому підприємству у наданні дозволів на аналогічні роботи на вулицях Другетів, 54, Фріца Гленца, б/н та Собранецькій, 26.

Дозвіл тривалістю 21 день надали ПАТ «Закарпаттяобленерго» для облаштування КЛ-10 Кв у мікрорайоні Червениця (вул.Собранецькій – Лісній – Виноградній – Березовій – Володимира Короленка – пров.Гусарському – пров.Хустському).10 днів для облаштування газопостачання офісно-житлового комплексу на вул.8-го Березня,28б надали ТОВ «Хім-Каскад». Дозвіл на 5 днів для облаштування окремого додаткового каналізаційного випуску для торгово-офісної будівлі на пл.Корятовича, 16 надали також гр.Стоцькій Т.В.

А від 31 грудня і до 1 березня 2021 року надання дозволів на проведення робіт із порушення цілісності обєктів благоустрою, за винятком аварійних робіт, буде призупинено.

Внесли й зміни до маршрутної мережі міських автобусів в Ужгороді – маршрут № 7Д буде називатися «вул. Михайла Грушевського – Дачний масив «Шахта». Рішення також передбачає оголосити, не пізніше ніж за 15 календарних днів, конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування відповідно до затверджених умов конкурсу на три маршрути – №4 "пл.Корятовича - КПП "Ужгород", №7Д «вул. Михайла Грушевського – Дачний масив «Шахта», №158 "пл.Корятовича - міський цвинтар "Барвінок".