Виставку «Країна кольорів. Діти дощу. Погляд дитини з аутизмом» відкрили в обласному художньому музеї ім. Й.Бокшая в Ужгороді

Опубліковано: Квітень 04, 2023

Експозицію підготували вихованці медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

В офіційному відкритті виставки взяли участь в.о. міського голови, заступник міського голови Вадим Борець, директор музею імені Й.Бокшая Франциск Ерфан, директор медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» Олег Кириленко, керівник Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні Ігор Рошко, колектив і вихованці «Дороги життя», батьки.

У роботах представили великодню тематику, пейзажі, казкових тварин тощо. На відкритті виставки відзначили, що така презентація є важливим кроком соціалізації дітей з аутизмом, привітали творчу молодь з прийдешнім Великоднем, побажали здоров’я і миру.