Визначили переможців премії Ужгородського міського голови для обдарованої молоді

Опубліковано: Червень 08, 2022

Двох студенток та ученицю музичної школи за творчі досягнення схвалили на отримання премії Ужгородського міського голови для обдарованої молоді міста на засіданні конкурсної комісії, яке відбулося напередодні у міськраді під головуванням заступника міського голови Василя Гомоная.
Розмір премії за творчі досягнення – по 10 тисяч гривень.
Цього року за поданнями Ужгородського національного університету, ПАДІЮНу, Закарпатської академії мистецтв, Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора та Ужгородської музичної школи №1 імені П.І.Чайковського обрали трьох номінантів:
- Наталію Штибель, студентку ІІ курсу ОС «Бакалавр» факультету образотворче мистецтво, спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, ОПП «Образотворче мистецтво» (живопис) Закарпатської академії мистецтв;
- Беатріс Бучок, студентку ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» спеціалізації «Фортепіано» КЗ «Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д.Є. Задора»;
- Каріну Корнуту, ученицю сьомого класу КЗ «Ужгородська музична школа №1 імені П.І.Чайковського» класу академічного сольного співу та з класу скрипки.
Ще дві претендентки не відповідали Положенню про премію Ужгородського міського голови для обдарованої молоді міста, тому їхні кандидатури члени комісії відхилили.
Про дату, коли буде вручатися премія – повідомимо додатково.