Як на період карантинних заходів підтримати одиноких ужгородців похилого віку, вирішували в міськраді

Опубліковано: Березень 18, 2020

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв провів сьогодні нараду, де обговорили, як на період карантинних заходів підтримати одиноких ужгородців похилого віку, адже вони у групі ризику, осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку у міському територіальному центрі, а також сім’ї з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах. Богдан Євстафійович дав доручення підготувати розпорядження та у рамках «Програми додаткових гарантій соціального захисту громадян на 2020-2022 роки» забезпечити найнеобхіднішим соціально незахищених ужгородців. Ближчим часом за рахунок коштів місцевого бюджету придбають продуктові набори та засоби першої необхідності, соціальні працівники та волонтери передадуть ужгородцям, які цього потребують.