Як вести електронний документообіг і сучасні вимоги до діловодства на семінарі навчали представників ужгородських медичних закладів

Опубліковано: Вересень 19, 2019

Сьогодні в Ужгородській  міській раді для працівників медичних закладів провели семінар про електронний документообіг, сучасні вимоги до діловодства  та архівування документів.

Нагадаємо, на виконання реформи системи охорони здоров’я України ужгородські медичні заклади реформували в комунальні некомерційні підприємства. Як їм працювати з документами: оформляти накази, реєструвати вхідні та вихідні документи, вести номенклатуру тощо – детально розповіли працівниці архівного відділу Ужгородської міськради.