Яким був грудень для судових охоронців Закарпаття

Опубліковано: Грудень 30, 2020

Яким був грудень для судових охоронців Закарпаття

Упродовж місяця співробітники забезпечили пропуск 12 449 відвідувачів. Мовиться про пропуск до судів та органів системи правосуддя, що перебувають під охороною територіального управління. Наразі їх 13.

Деякі відвідувачі приходили «не з пустими руками». Так, судові охоронці Закарпаття, запобігли пронесенню до охоронюваних будівель 88 заборонених предметів. Серед них:
- 1 травматична зброя;
- 58 ножів;
- 12 балончиків, споряджених речовинами дратівної та сльозогінної дії;
- 17 загострених предметів.

Разом з тим, співробітники територіального управління подбали про безпеку та дотримання громадського порядку під час 298-ми судових засідань.

Нагадуємо, що під час новорічно-різдвяних свят територіальне управління перейшло на посилений варіант несення служби.

Відповідний наказ про вжиття додаткових заходів безпеки підписав Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар.

Мета - попередження або припинення правопорушень, нештатних чи надзвичайних ситуацій.

Відтак, у судових установах у готовність будуть приведені визначені сили й засоби та резерви для оперативного посилення охорони судів.

Служба судової охорони Закарпатської області