"Ярмарок здоров'я" пройшов в Ужгороді

Опубліковано: Травень 30, 2024

«Ярмарок здоров’я» - таку інформаційно-просвітню акцію напередодні провели представниці ГО «Зонта клуб м. Ужгород» спільно із співробітниками та волонтерами Ужгородської міської організації Товариства Червоного Хреста України. Долучилися також лікарі-волонтери з IMR (International Medical Response, США) і представники організації «Благодійний фонд «Дерево Мого життя», розповіла очільниця міської організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Митровцій.

У конференц-залі Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая проводили навчання навичкам надання першої допомоги та показовий майстер-клас, обговорювали, як правильно спілкуватися із військовими, розповідали, що має знати кожна жінка про своє здоров’я і наскільки це важливо.