Яскрава програма до Дня захисту дітей на площі Театральній

Опубліковано: Червень 01, 2021

Яскрава програма до Дня захисту дітей на площі Театральній
Вікторини, загадки, конкурси та ігри із солодкими призами на площі Театральній в Ужгороді – яскраву програму до Міжнародного дня захисту дітей презентували сьогодні в Ужгороді на площі Театральній студенти Ужгородського інституту культури і мистецтв. Діток також розважали актори лялькового театру «Бавка», настрою додавали мажоретки.
На свято завітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, заступник міського голови Вадим Борець, начальниця управління освіти міськради Наталія Мухомедьянова, директор департаменту культури, національностей та релігій ОДА Євген Тищук, очільниця Ужгородського інституту культури та мистецтв Наталія Шетеля.
О 17 годині на площі Євгена Фенцика розпочнеться святковий концерт просто неба від Закарпатської обласної філармонії та танцювального клубу «Родем».