Ювілейний – десятий – фестиваль «Ужгородська регата» відбудеться вже цієї неділі, 28 липня.

Опубліковано: Липень 23, 2019

Традиційно на Ужі проведуть веселе спортивне змагання – сплав річкою на

немоторних плавальних засобах, саморобних конструкціях, зокрема з використанням оригінального декору й костюмів.
Кількість членів екіпажу не обмежена, але до фінішу судно повинне прибути з екіпажем у повному складі.

На фініші проведуть різні конкурси, відбудеться нагородження переможців у номінаціях: «Летючий Голландець» (найшвидше судно), «Веселий роджер» (найоригінальніше судно), «Чорна каракатиця» (найшвидше судно серед саморобних), «Ноїв ковчег» (найчисельніший екіпаж).

Організатори наголошують, що за безпеку на «Ужгородській регаті» відповідають самі учасники, які повинні перевірити надійність плавзасобів. Присутніх просять стежити за дітьми.

Старт – о 18.00 (пляж біля Підзамкового моста, правий берег); фініш – близько 19.00 (за мостом Масарика, навпроти готелю «Ужгород», лівий берег).