З 1 жовтня до 31 грудня проходить перереєстрація громадян, котрі перебувають на квартирному та кооперативному обліку за місцем проживання

Опубліковано: Листопад 03, 2012

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради нагадує, що у відповідності до пункту 25 “Правил обліку громадян, що потребують покращення житлових умов та надання їм житлових приміщень” з 01 жовтня 2012 року триває щорічна перереєстрація громадян, перебуваючих на квартирному та кооперативному обліку за місцем проживання (при міськвиконкомі).
У зв”язку з цим, до 31 грудня цього року, прохання до всіх громадян, які знаходяться на обліку, подати у виконком міської ради (пл.Поштова,3 каб.232) довідку про склад сім”ї та займані приміщення (Ф.№2), в разі змін у складі сім”ї – копію документа, що підтверджує зміни.
Для проходження перереєстрації, просимо мати при собі паспорти та ідентифікаційні номери членів сім”ї, перебуваючих на обліку.