З нагоди Шевченкових днів вечір пам’яті «На струнах Кобзаревої душі» відбувся в Ужгородській школі мистецтв

Опубліковано: Березень 10, 2023

Діти та молодь підготували напередодні благодійну святкову програму – під час концерту збирали кошти на потреби Збройних Сил України.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв привітав талановитих вихованців школи мистецтв, висловив вдячність педагогам і батькам, що сприяють творчому та патріотичному розвитку молоді, подякував захисникам, завдяки яким є можливість проводити такі зустрічі.

Завітала на концерт і начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук.

Розпочали вечір із літературно-музичної композиції «Моя Україна – мій Шевченко», далі виступив ансамбль бандуристів. Ансамбль флейтистів подарував чудове звучання «Мелодії» Мирослава Скорика, звучала й пісня на слова Тараса Шевченка «Утоптала стежечку», глядачам подарували хореографічний номер «Подолянка», а також театральну сценку.

На фортепіано, кларнеті, скрипці та гітарах молодь виконувала мелодії українських народних пісень, зокрема «Ой під вишнею» в обробці Миколи Лисенка, «Ой дівчино, шумить гай», козацькі мелодії та інші відомі мотиви.

Завершили концертну програму виступом ансамблю народного танцю «Карічка».