За літо оздоровили майже три тисячі ужгородських школярів

Опубліковано: Вересень 23, 2019

За кошти державного, обласного, міського бюджетів та за рахунок батьківських коштів у цьому році оздоровлено 2 934 ужгородських учнів. Про це повідомив департамент праці та соціального захисту Ужгородської міської ради.

Улітку в Ужгороді в 7 шкільних таборах відпочинку з денним перебуванням займалися 930 учнів, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Табори працювали в одну зміну, 14 днів – із 3 по 21 червня, на це з міського бюджету було виділено 900 тис грн. Табори працювали на базі:

–       спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 із поглибленим вивченням англійської мови  (90 дітей);

–       спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов (150 дітей);

–       загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського (120 дітей);

–       багатопрофільного ліцею «Інтелект»-ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 (120 дітей);

–       ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 (120  дітей);

–       ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 (150  дітей);

–       ліцею «Лідер»-ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 (180 дітей).

Як повідомив відділ сім’ї, гендерної політики та соціально-трудових відносин департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради, також придбали 30 путівок до дитячого оздоровчого табору  „Наталія”. Там побували двоє дітей із числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, 27 із багатодітних та малозабезпечених сімей, із родини зі складними життєвими обставинами.

За кошти державного та обласного бюджетів департамент праці та соціального захисту населення направляв на оздоровлення та відпочинок дітей  до:

- УДЦ „Молода Гвардія”;

- ДП „МДЦ „Артек”;

- дитячого оздоровчого табору „Сонячний берег”;

- дитячого оздоровчого табору „Горбок”;

- дитячого оздоровчого табору  „Наталія”.

Управлінням освіти Ужгородської міської ради направлено на відпочинок 60 дітей до оздоровчого табору „Арніка”.