Під час загальноміського прибирання в Ужгороді висадили більше сотні молодих дерев та заклали алею гібіскусів

Квітень 06, 2019

Загальноміське прибирання із озелененням у рамках щорічної загальнодержавної акції "За чисте довкілля" провели сьогодні в Ужгороді. Освітяни та медики впорядковували території біля закладів, де вони працюють, працівники міської ради прибирали в парках Підзамковому та Боздоському. Зібране сміття та залишки гілок у Боздоському парку вивозять спецтехнікою, які надали міські комунальні підприємства. Із власної ініціативи прийшли допомогти прибирати Боздоський парк і деякі учні ЗОШ №19 разом зі своєю вчителькою: вони вирішили, що їхня допомога буде доречнішою саме тут. Щоб подякувати дітям, їх покатали на паровозику. Також у рамках акції у Боздоському парку висадили понад сотню молодих дерев - дубів, яворів, кленів, сосен, кущі тамариксу - їх подарувало підприємство "Шаян". На площі ж Богдана Хмельницького біля дитячого майданчика заклали алею гібіскусів.