Опубліковано: Червень 20, 2024

Закарпатська облдержадміністрація оголошує конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі для підприємців – ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 – 2024 роки.
Учасниками Конкурсу можуть бути:
✅громадяни України, які досягли 18 років та зареєстровані на території Закарпатської області;
✅ФОП, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Закарпатській області не більше трьох років з дати реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР);
✅ФОП, які зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність у Закарпатській області більше трьох років, але додали вид діяльності, що не був зареєстрований раніше у ФОП та визначає новий напрям діяльності ФОП з реалізації бізнес-проєкту, і термін включення нового виду діяльності не перевищує три роки з дати внесення змін до ЄДР;
✅громадяни України, які досягли 18 років та мають статус внутрішньо переміщених осіб у Закарпатську область (далі – ВПО);
✅ФОП – ВПО за умови перереєстрації діяльності (внесення змін в ЄДР щодо місця реєстрації) в Закарпатську область.
Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-проєкти учасників, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництва, послуг), а також забезпечують створення нових робочих місць тощо.
Бізнес-проєкти, відібрані у межах Конкурсу повинні реалізовуватись у Закарпатській області.
📄Для участі у Конкурсі потрібно подати:
🔰заявку на участь у Конкурсі (додаток 1 до Положення – для зареєстрованих ФОП; додаток 2 до Положення – для осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності);
🔰реєстраційну картку проєкту (додаток 3 до Положення);
🔰бізнес-проєкт;
🔰заяву про відсутність обмежень, визначених пунктом 5 розділу ІІІ цього Положення, про порядок використання коштів обласного бюджету для організації та проведення Конкурсу бізнес-проєктів у рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва, у тому числі для підприємців – ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 – 2024 роки (додаток 4 до Положення).
🔰копію паспорта та ідентифікаційного коду;
🔰 довідку про відсутність заборгованості із податків та зборів з Державної податкової служби;
🔰згода на обробку персональних даних (додаток 5 до Положення);
🔰розгорнутий витяг з ЄДР (у разі реєстрації ФОП та внесення змін);
🔰 довідку про реквізити рахунку;
🔰 довідку про наявність статусу ВПО або ветерана/учасника бойових дій (за наявності).
📅Заявки на участь приймаються з 01 липня до 23:59 год. 30 липня 2024 року.
Необхідні документи подаються департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації у паперовому та електронному (cppzakarpattya@gmail.com ) вигляді протягом 30 днів з початку оголошення Конкурсу.
💵Максимальний розмір фінансової допомоги – до 200 000 грн.
Ознайомитися з Положенням про Конкурс та умовами подання документів на конкурс можна за посиланням (https://carpathia.gov.ua/diyalnist/ekonomichnij-blok/pidtrymka-biznesu?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR23QBnWqLvnkXXgQxxXlyDe9B0mnhyY_OPSBw_CJEPlTbhk6YbnNfisZro_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw) .