Закарпатські миколайчики завітали до Ужгорода
Опубліковано: Грудень 17, 2021
![Закарпатські миколайчики завітали до Ужгорода](/media/2021/12/17/21-10-49__MG_0935.jpg)
Численні помічники Святого Миколая – уже на вулицях закарпатських міст, об'єднаних територіальних громад. Сьогодні миколайчиків можна було побачити і в Ужгороді.
Засвічення вогнів ялинок, – як сьогодні обласної на площі Народній, а завтра о 18:00 головної ялинки Ужгорода на площі Шандора Петефі, яскрава ілюмінація, паради Миколайчиків, – традиційна ознака: свята наближаються!