Закарпатській обласній філармонії – 75 років

Опубліковано: Жовтень 02, 2021

Закарпатській обласній філармонії – 75 років

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв напередодні, у Міжнародний день музики, долучився до вітань Закарпатській обласній філармонії, яка відзначає 75-річчя.
На концерті з нагоди свята звучали класичні та сучасні музичні твори, вокальні виступи, уривки з опер, оперет, представили хореографічні композиції. Зокрема, виступили самобутні колективи філармонії : камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії" під керівництвом заслуженої артистки України Діани Гавати, естрадно-духовий оркестр народного артиста Володимира Співака, камерний оркестр, який очолює заслужений артист України Владислав Юрош, ансамбль "Закарпатські візерунки", симфонічний оркестр під управлінням заслуженої артистки України Вікторії Свалявчик-Цанько, Катерина Гажо, солісти Мирослава Швах-Пекар, Оксана Хархаліс-Ільницька, Іштван Халус, Оніко Берланюк, Галина Гаврилко, заслужений артист України Олександр Садварій та інші.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у вітальному слові відзначив, що музика лікує душі, робить нас більш щедрими, добрими. Подякував артистам за чудові виступи, можливість доторкнутися до світової класики, української музики, народного мистецтва. Грамоти Ужгородської міськради Богдан Євстафійович вручив директору філармонії Івану Микиті, артистам Олександру Садварію, Катерині Гажо, Галині Гаврилко.
Вітання та відзнаки артисти отримали й від представників Закарпатської обласної державної адміністрації та обласної ради.