Запрошуємо на «Вечір без цензури». Гість – директор з маркетингу компанії Bolt у країнах Східної Європи Сергій Костя

Опубліковано: Травень 15, 2023

Запрошуємо на «Вечір без цензури».  Гість – директор з маркетингу компанії Bolt у країнах Східної Європи Сергій Костя

Тема? Як потрапити в топові міжнародні компанії, якщо ти з Ужгорода

Коли? 18 травня (четвер) о 17:30

Ужгород, вул. Миколи Бобяка, 65

Реєструйтесь за посиланням:

За більш детальною інформацією можете звертатись за телефоном: +3 8 (096) 10-03-395

Вхід вільний

Спікер: Сергій Костя, маркетинг-директор компанії Bolt у країнах Східної Європи. Працював з такими брендами: Jack Daniels, Finlandia, Carlsberg, Farmak, S Group, Semki, Наша Ряба, МХП, Дрова Бобра, Воля, Bolt.

Нагороди: золоті, бронзові Effie UA 2017-2019, Golden Effie Europe 2020, Epica awaits 2020, Best startup awards 2021, best design Christmas 2018-2019 Bambi's design, Winner Facebook OMD challenge.

Говоритимемо без цензури про освіту й те, чому насправді навчає школа. Про університет: за чим ви йдете – за папірцем чи за репутацією? Про першу роботу: гроші чи досвід? Про мотивацію: знайти себе чи просто заробляти гроші?

Організатори заходу:

Управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради

Міжнародна бізнес-спільнота Board Закарпаття

Компанія Bolt

Зустріч обіцяє бути цікавою, не пропустіть.