Заступник міністра юстиції України відзначила високий рівень надання послуг в ужгородському ЦНАПі

Опубліковано: Листопад 23, 2018

Заступник міністра юстиції України Ірина Садовська сьогодні після відкриття Центру з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у форматі «Open Space» ознайомилася також із роботою Центру надання адміністративних послуг, який після проведеної за кошти міського бюджету реконструкції із березня цього року працює на першому поверсі Ужгородської міської ради.
Про роботу ЦНАПу, скільки тут можна отримати послуг і які ще у найближчих планах, заступнику міністра, а також начальнику Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківській розповіли в.о. Ужгородського міського голови, заступник міського голови Ігор Фартушок, керуюча справами виконкому міської ради Олена Макара, в.о. начальника Центру надання адміністративних послуг Леся Крайниківська.
Ірина Садовська відзначила величезну роботу, проведену керівництвом міста: «Вражена побаченим у ЦНАПі: все дуже комфортно, зручно, гарно. Хоч Ужгород – невелике місто, найменший обласний центр в Україні, рівень Центру надання адміністративних послуг тут дуже високий, як у столиці».