Заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Главі держави

Опубліковано: Червень 04, 2021

Заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Главі держави
Заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець напередодні у Хмельницькому у складі делегації Закарпатської області узяв участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави.
Президент України Володимир Зеленський зазначив, що зараз саме завершився перший етап реформи базового рівня місцевого самоврядування, наголосив на необхідності взаємодії центральної влади та місцевих громад, додав, що уважно стежить за процесами передачі громадам об’єктів комунальної власності, акцентував на важливості фінансової самостійності місцевих бюджетів та спроможності територіальних громад.
На зустрічі також ішлося про наміри ініціювати спільно з урядом та парламентом законопроєкти щодо оптимізації дохідної частини місцевих бюджетів, про плани розширити повноваження органів місцевого самоврядування з адміністрування та контролю за сплатою місцевих податків і зборів. Говорили й про підготовку регіонів до опалювального сезону, передачу закладів професійно-технічної освіти у комунальну власність, реформу системи архітектурно-будівельного контролю, забезпечення умов для розвитку індустріальних парків та залучення приватних інвестицій тощо.