Зі світлим святом Великодня! – міський голова Ужгорода Богдан Андріїв

Опубліковано: Квітень 23, 2022

Зі світлим святом Великодня! – міський голова Ужгорода Богдан Андріїв
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв вітає із Великоднем!
"Великдень – це завжди про світле Господнє Воскресіння, весняне пробудження, оновлення природи, про віру, яка завжди поруч із мудрістю, надією та любов’ю.
Цього року це ще й непохитна віра, що наш народ, українська держава здолають тяжкі випробування і буде оновлення – оновлення життя кожного з нас, нашого суспільства, місця нашої країни серед інших у світі.
Нехай затишним і попри все радісним буде це свято для всіх ужгородців – які тут давно, і які стали ужгородцями впродовж днів війни.
Пам’ятаймо про тих, хто зараз не з нами – загинув, воює, чи опинився десь далеко. І цінуймо все найкраще, що дає нам змогу перемагати: волю, згуртованість, співпереживання, готовність допомогти, гумор, людяність.
Усім – смачної паски, яскравих писанок, тепла і добра.
Вітаючись «Христос Воскрес!», ми споконвіку знаємо: «Воістину Воскрес!» – перемога добра над злом невідворотна".