Зі світлим Великоднем!

Опубліковано: Квітень 27, 2019

Зі світлим Великоднем!

Великдень в Ужгороді – це завжди красиво.

Місто буяє зеленню, чарує квітами, примушує ширше відкрити очі та серце. Неможливо не радіти у ці дні – та ще й коли наближається таке величне свято.

Вже цієї ночі та завтра зранку тисячі ужгородців поспішатимуть до церков, несучи на освячення кошики із пахучими пасками. Вітатимуться «Христос воскрес!» та відчують ту особливу атмосферу, яка завжди супроводжує традиційний обряд.

Церква наголошує, що свято Великодня – ключовий момент усієї християнської традиції, воно є радісним, бо воскресіння Ісуса засвідчило перемогу добра над злом, життя над смертю.

Щиро бажаю всім насолодитися розкішною весною, величним святом, спілкуванням із найріднішими, смачною паскою, веселими традиційними «поливанками».

Здоров'я, душевного затишку, любові, миру всім нам!

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв