Районний етап змагань команд юних рятувальників-пожежників відбувся нині на стадіоні "Авангард" в Ужгороді

Опубліковано: Травень 28, 2024

Представники семи команд ліцеїстів мали здолати чотири перешкоди. Традиційними етапами були: вдягання спецодягу на швидкість, в’язання рятувальної мотузки, вікторина та пожежна естафета.
До речі, професійні пожежники в перервах між вправами пропонували охочим пустити воду з пожежного ствола й «охолодитися».
В офіційному відкритті змагань взяли участь і міський голова Богдан Андріїв, начальниця управління освіти міськради Наталія Баранюк, керівник стадіону «Авангард» Віктор Качур, заступник начальника із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Закарпатській області Роберт Варга, інші поважні гості.
Грамоту за найшвидше вдягання захисного одягу отримала Юлія Фічора з результатом 28,72 секунди, а найспритнішою у в’язанні вузлів за конструкцію – 3,14 секунди – стала Ніколетта Васелиха.
Після усіх вправ третє загальнокомандне місце посіли учні Ужгородського ліцею №6 ім. В.Ґренджі-Донського («Titans»), їх обійшли спортсмени з Перечинського ліцею ім. Героїв 68-го батальйону («Вогняні шаркані»). А головний приз забрала команда «Phoenix» Середнянської територіальної громади.