Змагання з плавання на відкритій воді відбулися за підтримки Ужгородської міськради

Опубліковано: Серпень 09, 2021

Турнір із плавання на відкритій воді відбувся цими вихідними на Ужгородщині, на озері біля села Оріховиця.
Понад 90 учасників, які взяли участь у змаганнях, представляли спортивні клуби "Олімпік" (Ужгород), "Тиса" (Ужгород), "Royak-Sweem" (Ужгород), "Елерон" (Ужгород), були й гості з Мукачева та Кошице (Словаччина).
Учасники турніру змагалися у вікових категоріях 10-18 років, 18-35 років, 35 років та старше. Свої сили плавці випробували на дистанціях 500 м, 1500 м та 3000 м.
Змагання відбулися у тому числі за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.